Юні спортсмени Добропільського району змагалися в міні-футболі

22 серпня на полі зі штучним покриттям с. Октябрське Добропільського району відбувся турнір з міні-футболу до Дня Незалежності та Дня Державного Прапора України.

Учасниками змагань стали 5 команд вихованців ДЮСШ Добропільської районної ради 2000-2001 років народження.

На урочистому відкритті юних спортсменів привітали з Днем Незалежності та Днем Державного Прапора України директор КЗ «Районна ДЮСШ» Добропільської районної ради Марія Юрченко, голова Октябрської сільської ради Володимир Кучериненко та головний суддя змагань, тренер-викладач с. Октябрське В.Чернишов. Вони побажали учасникам здоров’я та безкомпромісної боротьби на футбольному полі. Під час відкриття змагань капітанами команд був піднятий прапор України.

За підсумками запеклих спортивних баталій перше місце посіли вихованці ДЮСШ с. Октябрське. Другими стали футболісти-вихованці ДЮСШ с. Золотий Колодязь. Команда-переможець за свої досягнення була нагороджена кубком та грамотами.

Футболісти та тренери-викладачі залишилися задоволені проведеним турніром.