Велосипедисти Донеччини здобули 4 медалі чемпіонату України на шосе в багатоденній гонці

З 19 по 23 серпня в Кіровограді пройшов чемпіонат України з велоспорту на шосе в багатоденній гонці серед жінок та юніорів.

У змаганнях взяли участь 18 команд, усього – 107 осіб. Донецьку область представили 4 спортсмени (1 жінка, 3 юніори), які здобули 4 нагороди: 3 золоті та 1 бронзову.

Велосипедисти подолали 5 етапів: гонка-пролог, групові гонки (3 етапи з проміжними фінішами) та гонка на час 25 км.

Серед жінок у особистому заліку представниця Донецької області Валерія Кононенко завоювала бронзову медаль. У командному заліку в складі колективу МІХ наша спортсменка разом з Ольгою Шекель та Анастасією Года здобули впевнену перемогу і золоті нагороди.

У змаганнях серед юніорів у особистому та командному заліку переміг спортсмен Донецької області Сергій Покінтеліца (ОКДЮСШ «Колос», тренери Б.Міньковський – В.Татаренко).

Наразі велосипедисти Донеччини готуються до інших стартів, зокрема чемпіонату України в командній гонці, який проходитиме в Білій Церкві 26-29 серпня.