Велосипедисти Донеччини – на п’єдесталі всеукраїнських змагань на шосе в Кіровограді

З 14 по 16 серпня в Кіровограді пройшов чемпіонат України в гонці-критеріумі (фінал) з велоспорту на шосе серед жінок і юніорів та всеукраїнські змагання серед юнаків і дівчат.

У змаганнях взяли участь 18 команд, усього – 102 велосипедисти.

Збірну команду Донецької області представили 5 спортсменів (1 жінка, 2 юнаки, 1 дівчина, 1 юніор).

У змаганнях серед жінок в гонці-критеріумі представниця нашого регіону Валерія Кононенко здобула бронзову медаль. Перемогла тут срібна призерка чемпіонату Європи-2015 з велоспорту на шосе до 23 років Ольга Шекель (Київ, команда «Кольс»), а «срібло» отримала Олена Шарга (Миколаїв - Хмельницький).

Серед юнаків у гонці-критеріумі та гонці на час 15 км впевнену перемогу здобув представник Донецької області Данило Нікулін. Ще один наш спортсмен Володимир Василюк посів 6 місце.

У змаганнях серед юніорів в гонці-критеріумі 4 місце посів Сергій Покінтеліца (Донецька область, ОКДЮСШ «Колос», тренер Б.Міньковський).

Наразі велосипедисти Донецької області готуються до чемпіонату України в командній гонці та парній гонці, який проходитиме в Білій Церкві 27-29 серпня та 1-5 вересня поточного року.