Велосипедисти Донеччини – на п’єдесталі чемпіонату України з маунтенбайку в крос-кантрі

З 31 липня по 2 серпня в Ужгороді та Ужгородському районі проводився чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайку в крос-кантрі «з точки в точку» та VI етап Кубку України з крос-кантрі.

Усього в заході взяли участь понад 70 спортсменів з 12 областей України, у тому числі з Донеччини.

Перемогу в змаганнях серед чоловіків здобув представник нашого регіону Тімур Русія. Другим тут був Артем Шевцов (Кіровоградська область), третім – Олександр Татаренко (Луганська область).

Серед юніорів велосипедист Донецької області Сергій Покінтеліца посів друге місце. Переможцем тут став Володимир Козловський (Закарпатська область), а третє місце посів Олександр Гардадим (Луганська область).