Легкоатлети Донеччини стартували на чемпіонаті України

30 липня в Кіровограді розпочався чемпіонат України з легкої атлетики, який є відбірковим на чемпіонат світу, що 22-30 серпня прийматиме Пекін (Китай).

Вже п’ять спортсменів з Донецької області виконали норматив на світову першість.

Команду нашого регіону на чемпіонаті України представляють 28 спортсменів.

Перший день змагань розпочався із забігів на 400 метрів серед жінок. Три спортсменки з команди Донецької області боролися за право виходу до фіналу, але впоралася із цим лише Дарина Приступа, яка показала сьомий час – 54.05 сек. Аліна Логвиненко показала час 54.70 сек. і стала лише дев’ятою. Наталя Пироженко подолала дистанцію за 57.30 сек.

Серед чоловіків на цій дистанції Данило Даниленко показав час 47.46 сек. і також потрапив до фіналу. Євген Винничук став тринадцятим із часом 49.49 сек.

У секторі зі стрибків у довжину до фіналу потрапив Ігор Гончар із результатом 7 м 06 см. Богдан Єгоров став шістнадцятим (6 м 88 см), а Богдан Карсьов – вісімнадцятим (6 м 70 см).

Четвертою в бігу на 100 метрів із часом 11.65 сек. стала Марія Шмідова.

До фіналу з бігу на 1500 метрів серед жінок потрапили Наталя Тобіас (із часом 4:30.05) та Марина Дуць (4:33.06). Серед чоловіків на цій дистанції у фінал кваліфікувався Андрій Аліксійчук із часом 3:46.44.

У стрибках у довжину Маргарита Твердохліб також потрапила до фіналу, її результат – 6 м 28 см.