Велосипедисти Донеччини – на старті ХІІІ Європейського юнацького олімпійського фестивалю

У Тбілісі в другий день змагань ХІІІ Європейського юнацького олімпійського фестивалю на старт вийшли велосипедисти в індивідуальній гонці на час 10 км по центральній вулиці міста.

За медалі серед юнаків боролися 109 учасників із 49 країн, середдівчат - 62 спортсменки.

Перемогу серед юнаків здобув спортсмен із Данії з результатом 12 хв. 29 сек. Кращим із українських спортсменів був Данило Нікулін - 54 місце з результатом 13 хв. 27 сек., програвши переможцю 58 сек. Дуже щільні результати у 58 секундах - вмістилося 53 учасника.

Інші українські велосипедисти посіли наступні місця: 88 місце - Ярослав Козаков з результатом 14 хв. 11 сек. і 97 місце - Костянтин Дахновський із результатом 14 хв. 39 сек.

Серед дівчат українські велосипедистки посіли: 43 місце - Ольга Кулініч з результатом 15 хв. 13 сек., програвши переможниці із Італії 1 хв. 01 сек., Єлизавета Арчибасова із Донецької області - 49 місце з результатом 15 хв. 20 сек, програвши переможниці 1 хв. 08 сек. Вероніка Червоняк із Вінниці посіла 5 місце серед 62 спортсменок.

30 липня – другий вид програми: групові гонки серед велосипедистів, де на старт вийдуть усі учасники збірної команди України.

Побажаємо нашим спортсменам успішного виступу!