У Маріуполі провели шаховий турнір до Дня Конституції та Дня молоді

До Дня Конституції та Дня молоді в Маріуполі для жителів і гостей міста був проведений шаховий турнір.

Організаторами заходу виступили міська федерація шахів спільно з управлінням з фізичної культури і спорту Маріупольської міської ради.

Маріуполь на змаганнях був представлений усіма районами міста. Від металургів Іллічівського та Орджонікідзевського районів у турнірі взяли участь по 15 осіб. Портовики і моряки з Приморського району делегували 14 спортсменів-аматорів. Адміністративно-корпоративний сектор Жовтневого району відправив 12 шахістів. Також для участі в турнірі в Маріуполя прибули любителі шахів з Горлівки, Новоазовська, Сєдова, Широкиного – усього 27 осіб.

У бліц-турнірі за швейцарською системою домінували маріупольські інтелектуали «білої тури».

Серед молоді кращим став приватний підприємець Юрій Тіпаков, друге місце посів представник ПАТ «ММК ім. Ілліча» Олексій Цоль, а третім був учень гімназії № 1 Леонід Данилов.

У змаганнях старшого покоління у впертій боротьбі переможець був визначений за додатковим коефіцієнтом. Ним став Микола Чорненький. На другому місці розташувався Іван Борусевич, на третьому – Валентин Коровін.