Легкоатлети Донецької області – серед призерів чемпіонату України серед юнаків

З 25 по 26 червня в Кіровограді проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків.

Збірна команда Донецької області, яку представляв 21 спортсмен, посіла десяте місце.

Срібну нагороду в стрибках у довжину отримав Даниїл Горбенко. Його результат – 6 м 97 см. Також на другу сходинку піднявся Роман Кузьмінов, який у секторі зі стрибків у висоту показав результат 2 метри. Роман представлятиме збірну команду України на чемпіонаті світу серед юнаків, який пройде 15-19 липня в Калі (Колумбія).

Ганна Нелепа після двох днів змагань у багатоборстві посіла третє місце, набравши 4442 очки.

У фіналі з бігу на 110 метрів з бар’єрами нашу команду представляли два спортсмени. Олександр Пирогов подолав дистанцію за 15.28 с і став п’ятим, а Микита Трунов з результатом 15.46 с посів сьоме місце.

Олена Радюк була шостою у фіналі з бігу на 400 м із часом 59.13 с. Ольга Сурда посіла два шостих місця з бігу на 1500 м (5:00.11 с) і з бігу на 3000 м (10:49.97 с). У секторі з метання молоту Анастасія Ткаченко також стала шостою, пославши снаряд на позначку 44 м 43 см.

Сьоме місце в метанні молоту посів Данило Самороков із результатом 52 м 13 см. У секторі з потрійного стрибка Денис Разборський став 8-м, приземлившись на позначку 13 м 20 см. Також восьмим був Микита Кадацький, який у секторі зі штовхання ядра показав результат 14 м 39 см.

Відзначимо, що в порівняні з чемпіонатом України серед юнаків, який відбувся у квітні 2015 року, спортсмени Донецької області в командному заліку піднялися на дві сходинки вгору.