Валерія Кононенко стала третьою на Кубку України в індивідуальній гонці на час

29-30 травня в Києві пройшов Кубок України в індивідуальній гонці на час серед жінок на приз федерації велоспорту України.

До Києва приїхали сильніші спортсменки України, які знаходяться на підготовці в зарубіжних клубах та беруть участь у міжнародних змаганнях.

Переможницею гонки довжиною 10 км стала представниця професійного клубу «Астана» Ганна Соловей (виступає за Луганську область), яка показала кращий час – 13.49 с. Друге місце посіла Тетяна Рябченко (Київ), яка тренується в італійському клубі з 2012 року, – 14.23 с. Усього дві секунди їй програла представниця ОСДЮСШОР Донецької області Валерія Кононенко (тренер – Валерій Красов), яка стала бронзовою призеркою.

У змаганнях також взяли участь і дві юніорки з Донецької області – Анастасія Зубко та Анжеліка Тетерич (тренери Микола Мирза - Світлана Чуть), які подолали дистанцію за 16.58 та 17.13 с.