У Дзержинську пройшла відкрита першість ДЮСШ з шахів

22 травня в Дзержинську відбулася відкрита першість ДЮСШ з шахів.

Учасниками змагань були шахісти і любителі цього виду спорту, в основному школярі та учнівська молодь. Протягом декількох годин за шаховими дошками велися баталії, за підсумками яких визначилися переможці турніру.

Згідно з рейтингами і коефіцієнтами, призові місця в командному заліку розподілилися наступним чином: перше місце посіли представники гірничого технікуму, друге – шахісти музичного училища, третє – команда професійного ліцею.

Серед загальноосвітніх шкіл на першому місці опинилася команда ЗОШ № 20, на другому – НВК «Школа-ліцей», на третьому – ЗОШ № 9.

У особистому заліку серед дівчат перемогу здобула Тетяна Ковальчук (НВК «Школа-ліцей»), друге місце посіла Анастасія Вова (ЗОШ № 20), третє – Єлизавета Горлач (ЗОШ № 9). Серед юнаків у «фінал чотирьох» вийшли Євген Фісак, Роман Обчев (гірничий технікум), Віталій Дригало (ЗОШ № 20), Максим Лагер (ЗОШ № 7).

Змагалися за шаховими дошками і працівники освіти. Серед них перемогу здобув А.Горлач (ДЮСШ), другим був А.Остапцов (ДГТ), третім – О.Черкащенко (ЗОШ № 10).