Легкоатлети-юніори Донеччини – серед призерів другого дня командного чемпіонату України

25 травня в Кіровограді відбувся другий день командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів.

Команда Донецької області з шостої сходинки піднялася на п’яту.

Марина Дуць була кращою на дистанції 800 метрів – 2:10.22 с. Також перше місце в естафетному бігу 4х400 метрів посіла дружна команда дівчат у складі Ганни Бессалої, Марини Дуць, Олени Радюк та Наталі Пироженко. Вони показали час 3:51.24 с.

Андрій Аліксійчук другим подолав дистанцію 800 метрів – 1:51.54 с.

На третьому місці опинилися Денис Хара, який показав результат 14 м 68 см у потрійному стрибку, і Наталя Пироженко, яка подолала дистанцію 800 м за 2:12.83 с.

Шосте місце з бігу на 3000 м посіла Ольга Сурда (11:30.21 с).

Нагадаємо, чотири легкоатлети-юніори Донеччини увійшли в число призерів першого дня командного чемпіонату України.