Боксери з Донеччини завоювали два «золота» і «срібло» на чемпіонаті Європи серед юніорів

З 15 по 23 травня у Львові проходив чемпіонат Європи з боксу серед юніорів 1999-2000 років народження.

У змаганнях взяли участь 3 спортсмена з Донецької області.

Кращим боксером турніру був визнаний Іван Папакін, вихованець Амвросіївської ДЮСШ (тренер – Микола Тричев). Іван став переможцем у ваговій категорії 70 кг, виявившись сильнішим за представників Хорватії, Німеччини, Сербії та Білорусі.

Чемпіоном Європи у ваговій категорії 48 кг став Артем Дем’яненко з Красноармійська. Вихованець тренера Олександра Швайко здобув перемоги над суперниками з Уельсу, Туреччини та Азербайджану.

Ще один представник Донеччини Артем Лапін з Артемівська (тренер – Анатолій Переяслов) став срібним призером у ваговій категорії 63 кг. Наш боксер переміг опонентів з Ірландії і Данії, але у фіналі програв англійцю.

Відзначимо, що своїми виступами на чемпіонаті Європи всі боксери-юніори Донеччини виконали нормативи майстра спорту.

Наступними змаганнями для них стане чемпіонат України, який буде відбором до світової першості і проходитиме з 6 по 12 липня в Тернополі.