Команда легкоатлетів Донецької області стала другою за підсумками І етапу Кубку України

21-22 травня в Харкові проходив І етап Кубку України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види).

Збірну команду Донецької області представляли 13 спортсменів.

За підсумками змагань наші легкоатлети посіли 2 командне місце. Як і в перший день змагань, серед переможців та призерів опинилися чотири представники Донеччини.

Кращими у бігу на 400 м з бар’єрами були Данило Даниленко – 51,32 с та Вікторія Ткачук – 57,49 с.

На дистанції 200 м серед жінок першою фінішувала Вікторія Кащеєва-П’ятаченко – 23,61 с. Друге місце тут посіла Аліна Логвіненко (23,81 с), четверте – Дар’я Приступа (23,96 с).

У забігу на 200 м серед чоловіків шостим був Євген Винничук – 22,51 с.

Додамо, що наступний етап Кубку України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) пройде 3-4 липня в Кіровограді.