Кікбоксери Донеччини – на п’єдесталі чемпіонату України

З 2 по 5 квітня в Харкові пройшли чемпіонат України з кікбоксингу WPKA серед дітей, юнаків, старших юнаків, юніорів та чемпіонат України з кікбоксингу WPKA серед студентів.

Честь збірної Донецької області на змаганнях представляли спортсмени з Краматорська, Костянтинівки, Дзержинська і Слов’янська.

Від Краматорська в чемпіонатах взяли участь 10 спортсменів зі спортивного клубу «Лідер», серед яких семеро найбільш юних кікбоксерів (7-10 років) були дебютантами змагань такого рівня. У підсумку, краматорчани здобули 11 нагород: 2 золотих, 2 срібних і 7 бронзових. Чемпіонами України серед студентів стали Євген Лук’янченко і Наталія Мартюхіна.

Слов’янськ на змаганнях представляли федерація боксу та кікбоксингу і клуб таїландського боксу «Боєць».

Представники федерації боксу та кікбоксингу Слов’янська на чемпіонаті України з кікбоксингу WPKA серед студентів посіли два перших і одне третє місце. Чемпіонами стали Костянтин Тимофєєв – вагова категорія 90 кг в розділі «лайт-контакт» і Віктор Рюмін – категорія 95 кг, розділ «фул-контакт». «Бронзу» в розділі «фул-контакт» у ваговій категорії 80 кг виборов Ярослав Єфімцев.

Команда клубу таїландського боксу «Боєць» принесла в загальну скарбничку 6 перших місць, одне друге та два третіх місця. Перші місця посіли: Данило Берізка – 15 років, вагова категорія 40 кг, розділ «орієнтал» (Слов’янський коледж транспортної інфраструктури); Роман Храб – 16 років, вагова категорія 65 кг, розділ «орієнтал» (Слов’янський коледж транспортної інфраструктури); Валентин Бродівський – 15 років, вагова категорія 55 кг, розділ «орієнтал» (Маяцькая ЗОШ); Максим Решетняк – 11 років, вагова категорія 35 кг, розділ «орієнтал» (ЗОШ № 18); Олександр Леонтьєв – 17 років, вагова категорія 60 кг, розділ «лоу-кік» (Слов’янський енергобудівний технікум); Микита Отченаш – 16 років, вагова категорія 75 кг, розділ «орієнтал» (Слов’янський енергобудівний технікум). «Срібло» у активі у Павла Зубкова – 15 років, вагова категорія 60 кг, розділ «орієнтал» (Маяцькая ЗОШ). Бронзовими призерами стали Владислав Клеменко – 17 років, вагова категорія 65 кг, розділ «орієнтал» (Донбаський державний педагогічний університет) та Тарас Нікітін – 15 років, вагова категорія 55 кг, розділ «орієнтал» (Райгородська ЗОШ).

Усього протягом трьох днів за нагороди змагалися 480 кращих спортсменів з 12-ти областей України.