Сумоїсти Донеччини – на п’єдесталі чемпіонату України

6-8 березня в Луцьку проходив чемпіонат України з сумо в наступних категоріях: юнаки до 18 років, до 21 року, до 23 років і дорослі.

У змаганнях взяло участь понад 400 спортсменів з 15 областей.

Команда Донеччини за підсумками чемпіонату посіла друге місце. Володарями особистих нагород стали чотири спортсмени з Артемівська.

Студент Артемівського індустріального технікуму, Андрій Ногін посів друге місце у ваговій категорії до 70 кг.

Владислав Синельников, учень ЗОШ № 18, став кращим у ваговій категорії до 90 кг і третім в абсолюті. Цим результатом Влад виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

Ще одна представниця Артемівська Ольга Митнік була першою у вазі до 95 кг.

Олег Давиденко, студент Артемівського педагогічного училища, посів перше місце в абсолюті, а також друге і третє місця у вазі до 70 кг у різних вікових категоріях. Це дозволило Олегу виконати норматив майстра спорту України.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями федерації сумо України.

Відзначимо, що Ольга Митнік, Олег Давиденко та Владислав Синельников увійшли до складу збірної України і тепер готуються до чемпіонату Європи, який пройде 7-10 травня в м. Шауляй (Литва).

Тренують артемівських спортсменів викладачі КДЮСШ № 2 Олег Рева і Максим Єфремов.