«Донбасс 2003» - «Придніпровськ 2003»: перемога і поразка

Команда дитячо-юнацької спортивної школи хокейного клубу «Донбас» 2003 року народження провела свої матчі проти дніпропетровського «Придніпровська» в рамках 12-го туру Чемпіонату України U-12.

7 березня вихованці донецької школи здобули виїзну перемогу, засмутивши суперника по одному разу в кожному з періодів. При цьому голкіпер «Донбасу 2003» Ілля Коломоєць лише одного разу дозволив суперникам себе переграти. Дублем у складі юних донбасівців відзначився Владислав Цурган, а кращий снайпер команди Гордій Маслов поставив переможну крапку в першій зустрічі команд.

«Придніпровськ» - «Донбас 2003» - 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

8 березня відбувся повторний матч підопічних Ігоря Іванова з дніпропетровцями. «Донбас 2003» жваво почав гру, повівши в рахунку 2:0, проте не зумів втримати перевагу до кінця зустрічі. Вирішальним став другий період матчу, у якому донецькі вихованці пропустили 4 шайби.

«Придніпровськ» - «Донбас 2003» - 7:3 (1:2, 4:0, 2:1)

Наступні зустрічі в рамках чемпіонату України U-12 хокеїсти «Донбасу 2003» проведуть 21-22 березня з київським «Соколом 2003».