ДХЛ: подвійна перемога Костянтинівки над Краматорськом

На Арені «Альтаїр» у Дружківці пройшли ігри другого туру регулярного чемпіонату Дитячої хокейної ліги, у яких між собою змагалися різновікові команди з Краматорська і Костянтинівки.

У матчі молодших команд після рівного першого періоду костянтинівські хокеїсти змогли закинути дві швидких шайби, на які їх однолітки з Краматорська відповісти не змогли.

Краматорськ мол. – Костянтинівка мол. – 1:3 (1:1, 0:2)

У поєдинку старшої вікової категорії перший період також завершився з рахунком 1:1. Інтрига зберігалася аж до останніх миттєвостей матчу. За 50 секунд до фінальної сирени перемогу старшій команді Костянтинівки приніс гол Юхима Герберздорфа.

Краматорськ ст. – Костянтинівка ст. – 1:2 (1:1, 0:1)

Нагадаємо, учасниками Дитячої хокейної ліги Донбасу є юні хокеїсти з Дружківки, Костянтинівки, Краматорська і Слов’янська. Змагання охоплюють спортсменів двох вікових категорій – молодші (6-8 років) і старші (9-11 років).