Cамбісти Донеччини здобули 7 нагород на чемпіонаті України

З 27 лютого по 1 березня у Львові пройшов чемпіонат України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок.

Спортсмени Донеччини за підсумками змагань здобули 7 нагород: 1 золоту, 2 срібні та 4 бронзові.

Найвищий результат серед наших самбістів показав краматорчанин Олексій Полтавцев (на фото), який став чемпіоном у ваговій категорії 57 кг. Він завоював право представляти Україну на чемпіонатах Європи і світу, а також підтвердив свої претензії на участь у перших Європейських іграх.

Вихованка краматорського СК «Спринт» Тетяна Джабраїлова здобула срібну медаль у ваговій категорії 48 кг. Ще одне «срібло» у ваговій категорії понад 100 кг виборов вихованець горлівської школи самбо Олександр Титаренко.

Бронзовими призерами чемпіонату України стали чотири представники Донецької області.

Разом із «бронзою» виконали норматив майстра спорту вихованці краматорського СК «Спринт»: Ірина Онацька відзначилася у ваговій категорії 68 кг, а Андрій Балабан – у ваговій категорії 100 кг.

Також бронзовими призерами чемпіонату України стали два вихованця горлівської школи самбо: Ганна Щербань – у ваговій категорії 64 кг, Ілля Старов – у ваговій категорії 68 кг.

Зазначимо, що краматорські спортсмени є вихованцями Донецької обласної КДЮСШ «Колос», а їх тренером є Ігор Мацай. Наставниками вихованців горлівської школи самбо є В’ячеслав Леонов і Андрій Старов.

Усього участь у чемпіонаті України з боротьби самбо взяли 360 спортсменів з 22-х областей України.