Краматорські шахістки стали призерками всеукраїнських змагань у Вінниці

У останні дні лютого та перший день березня у Вінниці проходили всеукраїнські змагання з шахів серед дівчат до 14 років.

Серед їх призерок опинилися краматорські спортсменки, вихованки шахового клубу імені Олександра Момота.

На чемпіонаті України зі швидких шахів, що проходив з 27 по 28 лютого, Каміла Грищенко (на фото справа) посіла друге місце з результатом 6,5 очок.

1 березня на чемпіонаті України з бліцу переможницею стала Софія Козаченко (на фото зліва). Результат Каміли Грищенко – третє місце. Краматорські шахістки набрали однакову кількість очок – сім, і місця в трійці кращих були розподілені за додатковими показниками.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про виступ Каміли Грищенко у фіналі чемпіонату України з шахів серед дівчат до 14 років. Там краматорська шахістка посіла 2 місце і стала єдиною учасницею, яка пройшла турнірну дистанцію без поразок.