Волейбольна збірна ветеранів Донеччини стала третьою на міжнародному турнірі у Львові

З 25 лютого по 3 березня у Львові пройшов черговий ХІV міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів.

Спортсмени змагалися в 5 вікових категоріях, а збірна Донецької області виступила у категорії 60+.

За підсумками наполегливої боротьби наша волейбольна команда ветеранів посіла третє місце. Першою стала збірна Одеси, а другою – збірна Польщі.

Переможці змагань були нагороджені Кубками, грамотами, медалями та цінними подарунками.

Усього участь у змаганнях взяли 30 команд з різних регіонів України, а також гості з Латвії, Литви, Білорусії, Румунії, Польщі.