У Дружківці стартує Дитяча хокейна ліга

28 лютого в Дружківці відбудеться церемонія відкриття регулярного чемпіонату Дитячої хокейної ліги.

Після аналізу результатів першого турніру «Золота шайба Донбасу», менеджментом хокейного клубу «Донбас» прийнято рішення про проведення довгострокового чемпіонату, який матиме всі ознаки регулярного.

Участь у змаганнях візьмуть юні хокеїсти з Дружківки, Костянтинівки, Краматорська і Слов’янська, які вперше стали на ковзани у вересні 2014 року, коли почали навчатися в ДЮСШ ХК «Донбас». Також хокейний клуб збирається дати шанс кожному юному любителю хокею – участь у тренуваннях можуть взяти діти, які раніше в школі не займалися, але за підсумками перегляду і тренувань можуть бути зараховані до складу учасників.

Дитяча хокейна ліга охопить спортсменів двох вікових категорій – молодші (6-8 років) і старші (9-11 років).

За Регламентом змагань матчі обох груп будуть проходити одночасно, поперек хокейного майданчика, розділяючи її навпіл. Ігровий час кожного матчу складе 2 періоди по 20 хвилин «брудного» часу. За перемогу команда отримає 3 очки, за нічию – 1, поразка – 0.

Ігри на Льодовій Арені «Альтаїр» проводитимуться кожні вихідні, у суботу та неділю, по одному матчу для кожної вікової категорії в день.