Краматорська шахістка Каміла Грищенко стала другою у фіналі чемпіонату України до 14 років

Представниця Донецької області Каміла Грищенко посіла друге місце у фіналі чемпіонату України з шахів серед дівчат до 14 років, який завершився сьогодні у Вінниці.

Каміла набрала 8,5 очок з 11-ти можливих і стала єдиною учасницею чемпіонату, яка пройшла турнірну дистанцію без поразок. У її активі – 6 переможних і 5 нічийних партій.

У змаганні брала участь ще одна шахістка з Донецької області Софія Козаченко, яка посіла підсумкове четверте місце. Результат Софії – 5 перемог, 5 нічиїх і 1 поразка, які принесли їй 7,5 очок.

Обидві спортсменки проживають у Краматорську і є вихованками шахового клубу імені Олександра Момота.