Борці греко-римського стилю Донеччини здобули 4 медалі на чемпіонаті України до 23 років

З 13 по 15 лютого в Миколаєві пройшов чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молоді до 23 років.

У змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів із 24 регіонів України.

Борці Донецької області за підсумками чемпіонату завоювали 4 нагороди: 1 золоту та 3 бронзові.

Чемпіоном у ваговій категорії 98 кг став Євген Савєта з Маріуполя (СДЮСШОР ім. Г.Г.Узуна, тренер – Анатолій Шпак).

У ваговій категорії 85 кг на третю сходинку п’єдесталу піднялися Микола Крисов (Маріуполь, КДЮСШ № 3, тренер – Дмитро Харалгін) та Артем Суровягін (Волноваха, СДЮСШОР ім. Г.Г.Узуна, тренер – Олександр Суровягін).

Також бронзовим призером чемпіонату став маріуполець Олександр Трифонов (КДЮСШ № 3, тренер – Армен Арапетян), який виступав у ваговій категорії до 59 кг.

Відзначимо, що змагання в Миколаєві були відбірковим етапом до чемпіонату Європи серед молоді до 23-х років (першого в історії боротьби), який пройде в Польщі (Варшава) 23-29 березня.