Легкоатлети Донеччини стали призерами чемпіонату України в Сумах

З 12 по 14 лютого в Сумах проходив чемпіонат України-2015 з легкої атлетики в приміщенні. Він був основним етапом відбору на чемпіонат Європи в приміщенні, який 5-8 березня відбудеться в Празі (Чехія).

Донецьку область на змаганнях представляли 27 спортсменів – 10 чоловіків та 17 жінок.

Успішним для наших легкоатлеток став виступ у бігу на 1500 м. Юлія Кутах показала на цій дистанції кращий час – 4:27.93 хв., а Наталія Тобіас фінішувала другою – 4:28.31 хв.

Ці ж спортсменки стали призерками в бігу на 3000 м. Тут Наталія Тобіас здобула «срібло» з результатом 9:19.54 хв., а Юлія Кутах отримала «бронзу» – 9:20.59 хв.

Легкоатлетки Донецької області відзначилися перемогою в естафетному бігу 4х400 м. Кращий на чемпіонаті результат – 3:42.55 хв. – показали Дарина Приступа, Аліна Логвіненко, Вікторія Ткачук та Вікторія Кащеєва (П’ятаченко).

Ще одну нагороду – бронзову – Аліна Логвіненко здобула на дистанції 400 м – 55.03 с.