Олександр Хоцяновський переміг на Гран-прі Парижу

На цих вихідних у Парижі пройшов престижний міжнародний турнір серії Гран-прі з вільної боротьби.

Донецьку область у складі збірної України на змаганнях представляв Олександр Хоцяновський, який завоював золоту медаль у ваговій категорії 125 кг.

У чвертьфіналі та півфіналі Хоцяновський переміг представників Китаю. Спочатку суперником нашого спортсмена був Хай Шанг – 10-0, а потім – Живей Денг – 4-0.

У фіналі Олександр зломив опір азербайджанського борця Джамалудіна Магомедова.

Довідка

Хоцяновський Олександр – народився 20 липня 1990 року в селищі міського типу Андріївка Тельманівського району Донецької області. Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон України, учасник ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні. Перший тренер – Олег Немашкалов. Під час навчання в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву імені Сергія Бубки його наставником був Олександр Будюк. Навчався в Національному університеті фізичної культури і спорту України. Наразі проживає в Києві, де його тренує Григорій Данько. У 2014 році Хоцяновський став бронзовим призером чемпіонату Європи, який проходив у Фінляндії.