Борці вільного стилю Донеччини стали призерами чемпіонату України серед молоді до 23 років

27-30 січня в Броварах пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді до 23 років.

Подібний формат змагань з’явився лише цього року, оскільки в передолімпійський рік звичайний календар змагань зазнав деяких змін. Так, замість традиційного чемпіонату Європи навесні свої амбіції в Польші будуть демонструвати спортсмени молодші 23 років. А дорослі титуловані борці в цей час будуть готуватись до перших Європейських Ігор, що пройдуть в Азербайджані на початку червня.

Власне в Броварах вчорашні юніори змагались саме за путівки на чемпіонат Європи серед спортсменів до 23 років.

Участь у змаганнях взяли і представники Донецької області.

У перший день чемпіонату на борцівський килим вийшли жінки. Тетяна Омельченко здобула «золото» у ваговій категорії 58 кг, а Вероніка Павлюк – «бронзу» у ваговій категорії 75 кг. Тренером дівчат є Григорій Шепелєв.

У заключний день змагань серед чоловіків бронзову медаль у ваговій категорії 74 кг завоював ще один представник Донецької області Олег Сазанський.