У Краматорську завершився чемпіонат області з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років

З 10 по 14 грудня в Краматорську в шаховому клубі імені Олександра Момота пройшов чемпіонат Донецької області з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

У змаганнях взяли участь 23 шахіста з Краматорська, Горлівки та Донецька.

За підсумками змагань серед юніорів чемпіоном області став Олексій Шиянов, який набрав 6,5 очок. Друге місце посів Михайло Сафронов, а третє – Олексій Чорнобривець (у обох по 6 очок).

У змаганнях серед юніорок кращою з результатом 6,5 очок стала Софія Козаченко. Другу сходинку з 5-ма очками посіла Дар’я Бобошко, а замкнула трійку призерок Варвара Пакіна, яка набрала 4,5 очок.

У третій декаді грудня в Краматорському шаховому клубі імені Олександра Момота заплановане проведення чемпіонату клубу з бліц (26 грудня) та чемпіонату клубу зі швидких шахів (27-28 грудня). Також у Краматорську з 2 по 6 січня 2015 року планують провести Різдвяну шахматну олімпіаду (в її програмі – 5 турнірів, у залежності від спортивної кваліфікації учасників).