Краматорські шахісти вийшли у фінал чемпіонату України до 16 років

З 3 по 12 грудня в Запоріжжі пройшли півфінали чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років.

Донецьку область на змаганнях успішно представили краматорські спортсмени, вихованці шахового клубу імені Олександра Момота.

Серед юнаків до 16 років перемогу здобув кандидат у майстри спорту, Владислав Кулеш. Юний шахіст набрав 7,5 очок з 9-ти можливих. У активі Владислава – 6 перемог та 3 нічиї.

Серед дівчат до 16 років, набравши 4 очки із 6-ти можливих, друге місце посіла Анастасія Літвінова. Спортсменка виграла чотири партії, а дві – програла.

Фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років, право взяти участь у якому вибороли Владислав та Анастасія, запланований на весну 2015 року.