Борці греко-римського стилю Донеччини здобули 6 медалей на Кубку України серед юніорів

З 7 по 9 листопада в Миколаєві пройшов Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів 1995-1997 років народження.

Змагання зібрали близько 160 борців від 19 до 21 року майже з усіх куточків країни.

Спортсмени Донецької області за підсумками чемпіонату здобули 6 нагород: 3 золоті, 2 срібні та 1 бронзову.

Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали:

- у в/к 50 кг – Віталій Кушнір (Донецьк, тренер – Віктор Лозовой);

- в/к 66 кг – Максим Євтушенко (Краматорськ, СДЮСШОР з видів боротьби, тренер – Олег Євтушенко);

- в/к 120 кг – Леонід Артеменко (Маріуполь, КДЮСШ № 3, тренер – Дмитро Харалгін).

Срібними призерами стали:

- у в/к 55 кг – Владислав Коростильов (Маріуполь, тренер – Артем Узун);

- у в/к 84 кг – Артем Суровягін (Волноваха, тренери – Олександр Суровягін, Віктор Лозовой).

«Бронзу» у ваговій категорії 55 кг завоював Олександр Грушин (Волноваха, тренери – Віктор Лозовой, Олександр Суровягін).