Наші велосипедисти стали призерами чемпіонату України на треку

У Львові завершився чемпіонат України з велоспорту на треку в олімпійських видах, який був відбірковим на чемпіонат Європи.

Донецькі спортсмени на цей раз задовільнилися срібними медалями в трьох видах.

Так, другим в індивідуальній гонці став Володимир Джус. Він поступився переможцю – Дмитру Пономаренку з Миколаєва – близько 3 секунд. Інші представники Донецької області посіли наступні місця: Ілля Клепіков – 4 місце, Юрій Агарков – 5-е, Віталій Попков – 7-е.

У гіті на 1 км друге місце дісталося Максиму Васильєву з результатом 1:05:685. А переможцем у цьому виді став львів’янин Андрій Куценко.

Один з найбільш престижних видів – командна гонка переслідування серед чоловіків – завершився фінальним протистоянням команди Донецької області та збірної України, складеної з гонщиків Тернопільської, Львівської, Вінницької областей. Донецький квартет Агарков, Васильєв, Джус і Клепіков показав час 4:12:596, а переможці зупинили секундомір на позначці 4:10:736. До слова, 6-е місце в цьому виді серед чоловіків посіла команда донецьких юніорів.

У аналогічному виді програми серед жінок Анжеліка Тетерич завоювала «бронзу» у складі збірної команди.

У груповій гонці на 120 кіл Юрій Агарков завоював бронзову медаль, поступившись Віталію Гриніву («золото») та Роману Гладишу («срібло»). Володимир Джус фінішував шостим.

Нарешті, у олімпійському виді програми омніумі Максим Васильєв задовільнився шостим місцем.

За інформацією Міжнародного спортивного клубу «ІСД»