Дзюдоїстка Вікторія Туркс виборола «бронзу» на міжнародному турнірі серії Гран-прі в Хорватії

З 12 по 14 вересня в хорватському місті Рієка проходив міжнародний турнір з дзюдо серії Гран-прі серед чоловіків і жінок.

У складі збірної України Донецьку область на змаганнях представляла Вікторія Туркс (Горлівка - Донецьк, тренери – Анатолій Жеванов, Сергій Гринь).

За підсумками міжнародного турніру наша спортсменка, яка виступає у ваговій категорії 78 кг, посіла 3 місце.

Вигравши в першій зустрічі у польської дзюдоїстки, Вікторія потім програла представниці зі Словенії і змушена була боротися тільки за «бронзу». На шляху до бронзового фіналу Туркс перемогла китаянку, а у вирішальній сутичці була краще суперниці з Канади.

Відзначимо, що змагання були рейтинговими для відбору на Олімпійські ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), який завершиться для дзюдоїстів у травні наступного року.

Набравши в Рієці залікові бали для потрапляння на головні спортивні старти чотириріччя, Вікторія Туркс продовжить боротьбу за найвищі місця вже на наступному міжнародному турнірі серії Гран-прі, що пройде в жовтні в Астані (Казахстан).