Карина Стативкіна завоювала «золото» на Кубку Європи (U18) з дзюдо серед кадетів

З 4 по 7 квітня у Твері (Росія) пройшов Кубок Європи (U18) з дзюдо серед кадетів.

Переможницею змагань у ваговій категорії понад 70 кг стала Карина Стативкіна з Артемівська.

Чемпіонка України-2013 серед кадетів Карина Стативкіна почала турнір з дострокової перемоги над Мерве Нур Вергілі з Туреччини, у 1/4 фіналу українка з перевагою у «ваза-арі» здолала угорку Емеше Карпаті. У півфіналі перед натиском Стативкіної не встояла ще одна представниця Туреччини – Цигдем Бора, а у вирішальному поєдинку наша дзюдоїстка не залишила шансів бронзовому призеру кадетського чемпіонату Росії-2013 Зінаїді Махмудовій.

Золота медаль тверського Кубку Європи стала вже другою міжнародною нагородою для Стативкіної в поточному сезоні – тиждень тому Карина виграла «срібло» на Кубку Європи в Києві.

Усього в змаганнях взяли участь 260 дзюдоїстів 1996-98 рр. н. з 16 країн.

У неофіційному командному заліку збірна України посіла четверте місце. Беззаперечним лідером медального заліку стали господарі татамі – росіяни, які завоювали 47 нагород різного ґатунку (12-12-23), на другому місці – збірна Угорщини з 4 медалями (2-1-1), на третьому – команда Туреччини з 7 медалями (1-2-4).

Наступним стартом для української кадетської збірної стане Кубок Європи (U18), який пройде 20-21 квітня в Тепліце (Чехія).