У Жданівці з нагоди Міжнародного дня шахів провели міські змагання серед ветеранів-шахістів

20 липня в Жданівці в шахово-шашковому приміщені Центру культури та дозвілля пройшли міські змагання серед ветеранів спорту, присвячені Міжнародному дню шахів.

Учасниками спортивного заходу стали восьмеро найсильніших шахістів міста вікової категорії від 50 років та старше.

Відкриття змагань проводили кандидати в майстри спорту з шахів Борис Вострецов та Володимир Євстафьєв, а також директор Жданівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ольга Чернявська.

За підсумками нелегкої боротьбі переможцем змагань став Володимир Євстафьєв, друге місце посів Борис Вострецов, а замкнув трійку призерів Олександр Диль.

Переможцем у номінації «За волю до перемоги» став Леонід Михайлов, а приз у номінації «Найстарший учасник змагань» вкотре отримав Василь Батовський (1934 р. н.).

По закінченню змагань їх призери були нагороджені грамотами та медалями, а переможці номінацій – грамотами Жданівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».