Олександр Грушин завоював «бронзу» чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед кадетів

З 15 по 20 липня в словацькому місті Сніна проходить чемпіонат світу зі спортивної (вільної та греко-римської) боротьби серед кадетів.

Сьогодні в рамках світової першості завершилися змагання з греко-римської боротьби.

У складі збірної команди України від Донецької області на чемпіонаті були представлені 4 спортсмени.

У ваговій категорії 50 кг бронзовим призером змагань став Олександр Грушин з Волновахи. У вирішальному поєдинку він впевнено здолав суперника з Казахстану Алішера Тулигенова (10:2). Тренерами нашого спортсмена є Олександр Суровягін та Віктор Лозовой.

Брат Олександра Сергій Грушин за підсумками виступу посів 8 місце у ваговій категорії 54 кг.

Також на 8-й сходинці завершив змагання ще один представник Донеччини Іван Черкас (Донецьк, тренер – Дмитро Буровко), який виступає у ваговій категорії 46 кг.

На жаль, донеччанин Владислав Кульпа, який у цьому році став чемпіоном Європи серед юнаків, програв у своїй ваговій категорії до 76 кг у першій сутичці.

Додамо, що всі спортсмени представляють Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки.