У Красноармійському літньому таборі організували свято здоров’я для дітей

У Красноармійську вихованці літнього табору, розташованого на базі ЗОШ № 9, присвятили цілий день здоровому способу життя. Після ранкової зарядки та поживного сніданку вони активно включилися в спортивні змагання.

У програму свята здоров’я увійшли змагання з футболу, бігу на 30 метрів, стрибків у довжину, а також гра «Веселі старти».

Після видовищних забігів та естафет судді назвали імена кращих спортсменів. Переможцями в бігу на 30 метрів стали Катерина Уфімцева і Олександр Стукало. Кращими в стрибках у довжину стали Владислав Виговський та Анна Ізерська.

Усі переможці та призери були нагороджені дипломами та грамотами спортклубу «Факел».