У Харцизьку до Дня молоді пройшов ряд спортивно-масових заходів

Минулого тижня в Харцизьку відділом з питань фізичної культури і спорту та центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було організовано проведення ряду спортивно-масових заходів, присвячених Дню молоді.

У приміщенні ШШК «Інтелект» пройшов бліц-турнір, у якому перше місце посів Святослав Сунько (4,5 очка), друге – Сергій Дворніков (4 очки), третє – Руслан Гнечко (3,5 очок).

У турнірі з активних шахів, що проходив 28-29 червня, перше місце зайняв В.Альохін, друге – Сергій Сивак. Набравши однакову кількість очок, місця з третього по п’яте поділили Володимир Романенко, Віктор Надтока та Микола Рижих.

Міські змагання зі скелелазіння пройшли 28 червня на стенді біля кінотеатру «Русь». Серед дівчаток перше місце посіла Єва Парафейнік, друге – Марія Піддубна. Серед хлопчиків кращим став Кирило Шаркович, другим – Костянтин Новіков.

29 червня на спортивному майданчику ЗОШ № 2 відбулися змагання зі стрітболу серед хлопчиків, вихованців ПБК «Харцизьк». За його підсумками перше місце посіла команда «Хіт»: Кирило Мороз, Олександр Бухтіяров, Артур Трофімов, Ілля Голіков. Другим став колектив «Bad Boys» (Олександр Довбня, Данило Шимко, Ілля Сотник), третім – «Чикаго» (Роман Устинов, Данило Жуков, Богдан Антипов). Кращими гравцями турніру визнані Кирило Мороз та Ігор Чеботарьов.

28 червня на базі ПС «Трубник» пройшли змагання з футзалу серед груп здоров’я. За їх підсумками призові місця розподілилися наступним чином: 1 місце – «Трубник», 2 місце – «Черемушки», 3 місце – «Центр».

На майданчику водойми «Колосничка» 28 червня пройшов кубок з пляжного волейболу. Перше місце тут посіла команда «Трубник» (Алексєєв, Войтенко, Безкровний), друге – «Силур» (Шевченко, Явлінський, Осипчук), третє – «Здоров’я» (Савченко, Соколов, Єремягін).

Також 28 червня на гімнастичному майданчику міського стадіону парку ім. Чехова пройшла першість міста з воркауту (силова гімнастика). Його призери визначалися в трьох дисциплінах: