Спортсмени Донеччини здобули 3 нагороди на чемпіонаті України зі стрибків у воду

З 24 по 29 червня в Києві пройшов чемпіонат України зі стрибків у воду.

Донецьку область на змаганнях представляли Станіслав Оліферчик та Микита Ткачов.

У синхронних стрибках з триметрового трампліну через невдалий четвертий стрибок бронзового призера Олімпійських ігор-2008 у Пекіні Іллі Кваші шансом вибороти золоті медалі чемпіонату скористався донецько-луганський дует Станіслав Оліферчик – Філіп Ткаченко.

Станіслав Оліферчик (на фото) також посів 4 місце в стрибку з триметрового трампліну та 5 місце в стрибку з однометрового трампліну.

Микита Ткачов став бронзовим призером у стрибках з однометрового та триметрового трамплінів.