Три легкоатлета Донеччини стали переможцями юніорського чемпіонату України

13-14 червня в Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

Учасниками змагань стали близько 600 спортсменів з усіх регіонів країни.

Серед спортсменів Донецької області, які взяли участь у змаганнях, троє здобули чемпіонські звання.

Горлівчанка Тетяна Юр’єва (ДВУОР - ШВСМ) стала переможницею змагань з метань диску – 53 м 75 см.

Кращим у потрійному стрибку з результатом 15 м 71 см став представник Донецького вищого училища олімпійського резерву Олександр Малосілов, для якого ці змагання були ще одним етапом підготовки до ІІ Юнацьких Олімпійських ігор.

Золоту нагороду стрибком у довжину на 7 м 25 см  забезпечив собі вихованець СДЮШОР № 1 м. Донецьк Ігор Гончар.

«Срібло» та «бронзу» виборола Анастасія Голєнєва (Макіївка-Тельманове, ДВУОР) на дистанціях 100 та 200 м – 12,00 с і 24,59 с відповідно. Катерина Попова (Донецьк, ДВУОР) зупинилася на другій позиції в потрійному стрибку – 12 м 96 см, також другою фінішувала у фіналі бігу на 400 м Ксенія Верега – 55,34 с. Представник юнацької категорії Сергій Кобець (Горлівка, ДЮСШ № 2) фінішував третім на важкій дистанції 5000 м, а Анатолій Мясніков (Донецьк, ДВУОР) став третім у стрибках з жердиною – 4 м 45 см.

Найближчими змаганнями для юніорів стане міжнародна зустріч збірних команд Кіпр-Румунія-Україна-Ізраіль, що пройде 30 червня в Ієрусалімі (Ізраїль). Донецьку область представлятимуть Ігор Гончар, Анастасія Голенєва та Ірина Скитська.