Донеччанка Валерія Ханіна – срібна призерка чемпіонату Європи з художньої гімнастики

З 13 по 15 червня в Баку в Національній гімнастичній арені пройшов ювілейний 30-й чемпіонат Європи з художньої гімнастики серед дорослих і молоді.

У турнірі взяли участь 258 спортсменок з 33 країн світу, які боролися за дев’ять комплектів нагород.

Донецьку область на змаганнях представляла одна спортсменка – 16-річна Валерія Ханіна, яка виступала в юніорській категорії.

У фіналі вправ зі стрічкою донеччанка виграла срібну медаль, яка стала історичною для художньої гімнастики нашого регіону. Вперше представник Донеччини став призером офіційних міжнародних змагань з цього виду спорту в індивідуальних вправах. Валерія отримала оцінку 15.750. Перше місце тут посіла росіянка Ірина Анненкова (15.816), а замкнула трійку призерок Ліной Ашрам з Ізраїлю (15.650).

Також Валерія Ханіна взяла участь у фіналі вправ з м’ячем, де посіла 5 місце.

Спортсменка є вихованкою обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, її тренер – Роза Тутова.