Артем Блошенко завоював «бронзу» на Континентальному кубку з дзюдо

З 30 травня по 1 червня в Мадриді (Іспанія) пройшов Континентальний кубок з дзюдо серед чоловіків і жінок.

Усього в змаганнях взяло участь 380 спортсменів з 24 країн світу.

У складі збірної команди України виступали і два представника Донецької області: Артем Блошенко – у ваговій категорії 100 кг серед чоловіків і Вікторія Туркс – у вазі 78 кг серед жінок.

За підсумками турніру донеччанин Артем Блошенко завоював бронзову медаль. У першій сутичці наш дзюдоїст впевнено виграв у представника Франції, а в другому колі був переможений спортсмен з Росії. У півфінальній зустрічі у впертій боротьбі він програв супернику з Латвії, але в боротьбі за 3 місце впевнено здолав росіянина. Наставником донецького спортсмена є Заслужений тренер України Петро Кудрявцев.

На жаль, Вікторія Туркс не змогла порадувати своїми результатами, програвши в першій зустрічі дзюдоїстці з Франції.