Донецькі регбісти в складі збірної України стали переможцями міжнародного турніру

На початку травня в Парижі (Франція) пройшов міжнародний турнір з регбіліг (регбі-13).

У боротьбу за головний трофей змагань вступили шість збірних команд з Франції, Каталонії, Бельгії, Угорщини, Сербії та України.

У складі національної збірної команди України отримати міжнародний ігровий досвід вирушили п’ять спортсменів з Донецька – Володимир Мазепа, Данило Пожидаєв, Михайло Черняк, Сергій Сощенко – і тренер красноармійської ДЮСШ з регбі Ігор Юркін.

Турнір пройшов у два етапи. На першому етапі команди зіграли за коловою системою з тривалістю ігор два тайми по 20 хвилин. Перша гра – і відразу сенсація: Україна - Франція – 22:0! У вечірній серії ігор українці знову дивують – Україна - Каталонія – 66:0! У другий день не менш сильні суперники чинили гідний опір лідерам турніру: Україна - Сербія – 12:4, Україна - Бельгія – 26:4, Україна - Угорщина – 32:0.

На другому етапі команди зіграли повноформатні матчі в два тайми по 40 хвилин за 5-е, 3-е місця та фінал.

У грі за перше місце українцям протистояли серби. Фінальний рахунок – 18:14 – приніс збірній України Кубок і золоті медалі турніру.