Юрій Сухоруков на турнірі з кульової стрільби в Чехії став срібним призером і встановив рекорд України

На представницьких змаганнях у Чехії 45th Grand Prix of Liberation успішно проявив себе представник МСК «ІСД» і ФСТ «Динамо, заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпіади-2008 Юрій Сухоруков.

Донецький стрілок брав участь у трьох вправах у стрільбі з малокаліберної та пневматичної гвинтівок.

Найбільш високий результат Юрій Сухоруков показав у вправі МГ-9 (стрільба лежачи), ставши тут срібним призером турніру. У попередній стрільбі Юрій був 4-м з результатом 627,2 очка. Цей показник став новим рекордом України. У фіналі наш спортсмен поліпшив результат і піднявся на другу сходинку, завдяки показнику 207,7. Переможцем у цій вправі став американець Меттью Еммонс – 210,6 очка.

У командному заліку вправи МГ-9 Україна стала 8-ю з 38-ми команд.

У вправі МГ-6 (стрільба з трьох положень) у Юрія Сухорукова – 43-й результат. У командному заліку Україна стала 6-ю.

У стрільбі з пневматичної гвинтівки у вправі ГП-6 Юрій Сухоруков увійшов до двадцятки кращих, показавши 14-й результат з 624,2 очками. У цій вправі два українця змогли увійти у фінал, який у результаті виграв Сергій Куліш, набравши 206,7 очок у фіналі.

За інформацією Міжнародного спортивного клубу «ІСД»