Визначився переможець Кубка Федерації хокею Донецької області

З 19 жовтня по 1 травня в Донецьку проходив Кубок Федерації хокею Донецької області сезону 2013-2014 рр.

Організаторами даних змагань традиційно стали Федерація хокею Донецької області спільно з управлінням з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Турнір проходив у сучасних льодових комплексах «Алмаз» та «Лідер». У змаганнях взяли участь 6 команд з Донецька, Сєвєродонецька та Луганська.

1 травня відбулися матчі фінальної серії плей-офф.

У грі за 3 місце зустрічалися сєверодонецький «Хімік» і ХК «Донецьк». Перемогу з рахунком 6:2 здобули гості.

У фіналі право називатися кращою командою оскаржували донецькі «Кристал» та «Вікінги». Здобувши перемогу з рахунком 7:4, переможцем турніру став ХК «Кристал».

Переможці та призери нагороджені кубком Федерації хокею Донецької області, пам’ятними призами та медалями.