Спортсмени-інваліди Донецька завоювали 4 медалі на чемпіонаті області з шашок-100

Напередодні святкування Великодня в Артемівську завершився чемпіонат області з міжнародних шашок серед спортсменів з вадами зору і ураженням опорно-рухового апарату.

За титул чемпіона боролися 22 спортсмена, які представляли п’ять міст області – Харцизьк, Макіївку, Костянтинівку, Донецьк та Артемівськ.

Місто Донецьк на змаганнях представляли сім спортсменів, які завоювали 4 медалі: 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову.

«Бронза» – на рахунку Дениса Вєдєнєєва, який завоював третє місце серед чоловіків з ураженням опорно-рухового апарату. Друге місце в цій же нозології зайняв кандидат у майстри спорту України Валентин Анікєєв. Срібною призеркою в змаганнях серед жінок у такій же нозології стала Олена Ігнашкіна.

Єдину перемогу в складі спортсменів з Донецька святкувала майстер спорту України Людмила Гуслева, яка стала кращою серед жінок з ураженням зору.

Усі призери чемпіонату нагороджені грамотами. Крім того, чемпіони отримали призи від спонсорів турніру.

Відзначимо, що за підсумками змагань відбувся відбір на чемпіонат України з шашок-100 серед спортсменів з порушенням зору та опорно-рухового апарату, який пройде в червні-липні на території Донецької області.