У Донецьку змагалися учні профтехучилищ та студентська молодь

23 квітня в Донецьку завершилася спартакіада ​​серед учнів профтехучилищ та студентської молоді вищих навчальних закладів I-II та III-IV рівнів акредитації.

У спартакіаді взяло участь 24 навчальних заклади Донецька.

У програму змагань були включені плавання, біг на 100 метрів та естафета 4х100 м, а також підтягування серед юнаків та віджимання від підлоги серед дівчат.

Спартакіада ​​стартувала 22 квітня зі змагань з плавання, які пройшли в спортивному комплексі «Кіровець». Решту видів програми та церемонію нагородження приймав легкоатлетичний манеж «Донецьк».

За підсумками змагань серед професійних технічних училищ переможцями стали учні Донецького професійного ліцею комунального господарства № 126. Друге місце зайняла команда професійного будівельного ліцею № 123, а третє – професійно-технічного будівельного училища № 22.

У спартакіаді серед вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації змагання виграв колектив Донецького політехнічного технікуму. Другими стали представники Донецького базового медичного коледжу, а третіми – Донецького електрометалургійного технікуму.

Серед вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації рівних не було Донецькому державному інституту здоров’я, фізичного виховання і спорту. Срібним призером тут став Донецький національний технічний університет, а бронзовим – Донецький державний університет управління.

По закінченні змагань призери спартакіади були нагороджені грамотами. Крім того, переможці змагань отримали пам’ятні кубки.