Маріупольські боксери завоювали три медалі на чемпіонаті України серед юніорів

В Умані (Черкаська область) завершився чемпіонат України з боксу серед юніорів.

На змаганнях виступило більше 250 молодих спортсменів. Переможці чемпіонату будуть відстоювати честь України на континентальній і всесвітній першостях.

На п’єдестал змагань піднімалися і спортсмени маріупольської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3, вихованці Миколи Бенедисюка.

Кожен із боксерів провів по п’ять поєдинків. Володимир Музальов, який виступав у ваговій категорії 60 кг, у фіналі поступився супернику з Донецька і в підсумку став срібним призером чемпіонату.

Дмитро Пресняков і Роман Музальов змагалися в одній ваговій категорії – до 63 кг. Поступившись у півфіналі спортсмену із Донецька, Роман став володарем бронзової нагороди. Дмитро Пресняков, що зустрівся у фінальному поєдинку з «кривдником» Музальова, здобув перемогу із рахунком 3:0 і, таким чином, став переможцем чемпіонату.