Юні легкоатлети Донецької області здобули 2 медалі на командному чемпіонаті України

21-22 вересня в місті Івано-Франківськ відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР, серед юнаків і дівчат 2009 року народження та молодших. Змагання зібрали 620 учасників із 21 області та столиці країни.

Від Донеччини на першості виступили 6 атлетів. Залікові очки до командного рейтингу регіону принесли представники Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, Бахмутської та Краматорської територіальних громад.

У потрійному стрибку серед дівчат Олеся Дудіна здобула «срібло» з особистим рекордом 11,12 метрів.

Олександр Натальченко відзначився «бронзою» у бігу на 200 метрів з кращим власним результатом – 23,86 секунд.

Ксенія Пронько в метанні молота стала шостою (40,56 м), Ярослав Дугін у стрибках з жердиною посів 7 місце (2,80 м), Марія Конобріцька в бігу на 400 метрів – 12 місце (1:03.36).

Підготували юних легкоатлетів Донеччини тренери Тетяна Серорез, Тетяна Ольхова, Павло Задорожний, Юрій Седньов.

Нагородження призерів чемпіонату провела видатна спортсменка з Донецької області Наталія Тобіас – заслужений майстер спорту України, бронзова призерка Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні з бігу на 1500 м.