Вершник з Донеччини Максим Полов’ян – бронзовий призер чемпіонату України з подолання перешкод

З 29 серпня по 1 вересня місто Жашків Черкаської області прийняло чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей. Донецьку область на змаганнях представили 3 спортсмени.

Максим Полов’ян виборов третє місце в особистій першості серед юнаків, виступивши зі своїм конем на ім’я Лінкор.

Четверте місце в програмі «Коні 7 років і старше» посів Володимир Биков та його кінь «Каскад 14». На жаль, у тандемі з конем «Лікбез» Володимира було знято.

Марія Шкарупа разом з конем «Кон Аморе» опинилася на шостому місці серед юнаків (висота 130 см).

До чемпіонату спортсменів підготувала Світлана Тверскова.