Легкоатлети Донеччини – переможці та призери командного чемпіонату України U20

22-23 червня в місті Луцьк відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, що зібрав 321 учасника з 22 регіонів держави.

Від Донецької області на змаганнях виступили 9 спортсменів – вихованці Школи вищої спортивної майстерності, Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, ДЮСШ №2 м. Краматорськ.

Атлети Донеччини 6 разів увійшли до топ-3 в різних дисциплінах, набрали 380 очок і допомогли регіону посісти восьму сходинку в загальнокомандному заліку.

Костянтин Оніщенко переміг у бігу на 5000 м з результатом 15 хвилин 45,04 секунди та став другим на дистанції 3000 м з перешкодами із власним рекордом 9:42.63.

Естафетна команда Донецької області з бігу 4х400 м, до якої увійшли Даніїл Федоренко, Єгор Менчаков, Дмитро Голуб та Дмитро Єщенко, виграла з часом 3:27.44.

Також Дмитро Єщенко посів 2 місце в змаганнях на 400-метрівці з особистим рекордом 49,69 с.

Єгор Менчаков у бігу на 800 м фінішував другим із кращим власним результатом 1:58.00 хв.

Валентин Лобода опинився на другій сходинці в стрибках з жердиною (4,70 м).