Юні дзюдоїстки Донеччини – бронзові призерки європейських змагань у Литві та Польщі

25-26 травня дві спортсменки Донецької області відзначилися нагородами Кубків Європи з дзюдо.

У місті Бельсько-Бяла (Республіка Польща) на турнірі European Judo Hopes Cup серед дівчат до 15 років «бронзу» здобула Анастасія Зубко – вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, яку підготували тренери Софія Дарчук і Дмитро Ігнатенко. У ваговій категорії до 70 кг Анастасія була сильнішою в двох сутичках проти суперниць із Боснії і Герцеговини та Литви.

У місті Каунас (Республіка Литва) на Кубку Європи з дзюдо серед юніорів бронзовою призеркою стала 16-річна Меланія Водянна – представниця Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, підопічна заслуженого тренера України Миколи Ящука. У ваговій категорії до 52 кг в активі Меланії три перемоги – над дзюдоїстками з Литви, Великої Британії та Польщі.

Відзначимо, що на змаганнях і в Бельсько-Бялі, і в Каунасі збірна Україна посіла перше загальнокомандне місце.

Світлини - Rolandas Vaizgela, Paweł Wójcik (European Judo Union) та Дмитро Ігнатенко